Yeni Mobile Compia’nın Endüstriyel Mobil Terminaller dünyasına sunduğu yıldızı M3, zerafete rakip tanımayan kusursuz ve ergonomik tasarımı toza, suya, düşmeye dayanıklı endüstriyel yapısı ile dikkati çekmektedir.
M3 en zorlu saha uygulamalarınızda bile sizin en güçlü yardımcınız olacaktır.
802,11b Wi-Fi kablosuz Yerel Ağ bağlantısı, Bluetooth ve GSM/GPRS bağlantı metodları ile her nerede olursanız olun gerçek zamanlı veri erişiminin avantajlarını ve pratikliğini size sunuyor.
Entegre renkli kamera seçeneği ile ürünlerinizin fotoğraflarını çekebilir, ayrıca mükemmel performansa sahip barkod okuyucusu ile 1D çizgisel barkodların tümünü ve PDF417 2D barkodları okutabilirsiniz.
Pil teknolojisinin son ürünü Lithium-Polymer bataryası son derece uzun çalışma süresi sağlar. Buna rağmen diğer pil teknolojilerine oranla çok daha kısa sürede şarj olur. Lithium-Polymer Teknolojisi’nin size sunduğu bir diğer avantaj ise pil ağırlığının yok denecek kadar az olmasıdır. Kesintisiz çalışabilmeniz amacıyla bir adet yedek pil verilmektedir.
Yine ürün ile birlikte verilen Cradle ünitesini kullanarak hem yedek pili hemde cihazı aynı anda şarj edebilirsiniz. Hot-Swapping özelliği sayesinde pil değiştirirken herhangi bir veri kaybı yaşamadan çalışmanıza devam edebilirsiniz.

UYGULAMALAR
Depo Yönetimi / Envanter
Fiyat Kontrol & Sayım
Sipariş Alma / Araçta Satış (HOT SELLING)
Döküman Takip

sayfa44-m3